רואה חשבון בחיפה

ליווי של רואה חשבון בחיפה מקצועי בכל עסק מהיום שבו בעל העסק חושב על הקמתו ולאורך כל שנות פעילותו הוא אחד מהבסיסים המהותיים ביותר לקיומו של עסק מצליח הפועל כיאות.

פתיחת עסק חדש עם רואה חשבון בחיפה

פתיחת כל עסק קטן כגדול מצריכה חשיבה מעמיקה על הרבה מאד נושאים הקשורים לאופן הניהול הכספי שלו, שיטות העבודה, מימון, אשראי, הלוואות לעסקים, ניהול עובדים ועוד. גורם מקצועי כמו רואה החשבון שלנו שהוא בעל ידע, ניסיון ומיומנות רבה הוא זה שילווה את העסק, יעניק ייעוץ ידע בכל אחד מרבדי הפעילות של העסק. ההכוונה שלו הנובעת מהיבטים רבים וחשיבה על כל תרחיש אפשרי.

רואה החשבון חד המחשבה שלנו הוא זה שיזהיר את בעל העסק שלא לבצע עסקאות הנראות מסוכנות והוא זה שיעודד אותו לבצע מהלכים שיקדמו את העסק ויובילו להצלחתו

ייעוץ פיננסי במשרד רואה חשבון בחיפה

בעל עסק בוחר בליווי מקצועי של רואה החשבון שלנו כיוון שהוא סומך על הידע שלו, שניהם רואים עין בעין כך שיוכלו בסיעור מוחות משותף לקדם מהלכים עסקיים.

במסגרת ההכוונה הייעודית של רואה החשבון, הוא ממליץ לכל עסק על פי תחום פעילותו אילו מהלכים כדאי לבצע. אם העסק זקוק למימון עבור התנהלות שוטפת או הרחבת העסק, הוא יטפל במהלכים הנדרשים לצורך קבלת הלוואה בערבות מדינה שתיתן לעסק אוויר לנשימה, תאפשר לו לקדם את הפיתוח העסקי ובמקביל יוודא שהעסק מסוגל לעמוד בהחזרים הכספיים הנדרשים.

שירותי רואה חשבון בחיפה

רואה חשבון בחיפה שלנו יכין כמה דוחות שיקלו מאד על ההתנהלות השוטפת כמו תקציב חודשי ושנתי, תזרים מזומנים לשלושה חודשים ודוחות רווח והפסד מעת לעת. זאת כדי לבחון את ההתנהלות העסקית ולהציע שינויים בדרכי הפעולה בתחומים שונים כדי לייעל את הפעילות העסקית ולקדם אותה.

אם לדוגמה מניתוח הדוחות מסתבר שאחת מהיחידות בעסק אינה רווחית והיא נוגסת מהרווחים של שאר המחלקות, הוא יציע לסגור מחלקה זו או לבצע בה שינויים כדי שלא ייווצר מצב שחלק משמעותי מהרווחים נעלמים בעקבות ההפסד הספציפי.

עבודה עם רשויות המס - רואה החשבון בקריות

רואה חשבון בקריות בוחן מעת לעת את גובה תשלומי המס של העסק ומבצע שינויים במידת הצורך כמו גובה המקדמות למס הכנסה. הוא מוודא שלא ישולמו סכומים גבוהים ללא צורך או לחילופין שלא ישולמו סכומים נמוכים מדי.

הכנת מאזנים שנתיים

רואה חשבון בחיפה מבצע בכל שנה ביקורת על ספרי החברה, על ההכנסות וההוצאות השונות ובהתאם לכך, מגיש מאזן לרשויות המס. המאזן כולל את כל המידע הפיננסי כולל הביאורים הרלוונטיים.

על פי תוצאת המאזן תשלם החברה מס נוסף בגין רווחיה או לחילופין תקבל החזר כספי עקב מס ששולם ביתר.

הצעות משתלמות
הלוואה עד ₪1,000,000

הלוואת אקספרס חכמה

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
מחיקת רישום שלילי BDI

בנייה ודירוג אשראי

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
תוכנית עסקית ובניית תקציב

לשנת 2019

לפרטים נוספים

סגירת תפריט
נגישות