רואה חשבון בקריות

קבוצת "טל גרופ" עבודת בשיתוף פעולה עם כל הבנקים בישראל

רואה חשבון בקריות יעזור להימנע מטעויות

כל עסק זקוק לליווי מקצועי של רואה חשבון בקריות בהיבטים הכלכליים של העסק והתעסקות מול רשויות המס בישראל. יש כל כך הרבה דברים הקשורים באופן הכלכלי של העסק, בדוחות שיש להציג לרשויות המסים, הנפקת משכורות לעובדים, מאזני הכנסות/הוצאות של העסק, גיוס אשראי ועוד. בכל יום אתם תקבלו החלטות הקשורות בהיבט הפיננסי בעסק שלכם, רואה חשבון בקריות יעזור לכם להימנע מטעויות נפוצות של בעלי עסקים רבים (בעיקר אלה בתחילת דרכם) ויחסוך לכם כסף רב ועוגמת נפש.

טעויות נפוצות של בעלי עסקים מתחילים

בעלי עסקים מתחילים נוטים להתלהב יתר על המידה כיוון שהם סוף סוף זוכים להגשים את חלומם להקים עסק בתחום שהם אוהבים ולנסות להתפרנס ממנו בכבוד. הכול טוב ויפה עד הרגע שבו מוציאים סכומי כסף אדירים שלא לצורך כבר על ההתחלה ושוכחים שאין להם גב כלכלי לעשות את זה. כך למשל תוכלו לרכוש ציוד יד שנייה בתחילת הדרך ולחסוך כסף רב, לשכור משרד קטן יותר ממה שאתם באמת חושבים, לעשות השוואות מחירים שונות או לנצל את הקשרים של רואה החשבון שלכם כדי לקבל שירותים במחירים מופחתים יותר.

ייעוץ וליווי רואה חשבון בקריות

אם יש לכם עסק באזור הצפון תוכלו להגיע אל רואה חשבון בקריות אצלנו בחברת "טל גרופ" ורואה החשבון של החברה ישמח ללוות אתכם בכל צעד, החל מרגע הקמת העסק ופתיחת התיקים ברשויות וכל הדרך עד להצלחה שלכם (וגם אחריה). באמצעות ליווי רואה חשבון בקריות תוכלו לקבל החלטות נבונות יותר הקשורות בהיבטים הפיננסיים של העסק שלכם, להימנע מטעויות של מתחילים והוצאות מופרזות ללא בסיס ולקבל ייעוץ והכוונה לגבי הגדלת ההכנסות בעסק ויצירת בסיס רווחים מוצק.

עבודה שוטפת מול רשויות המסים

רואה חשבון בקריות יחסוך לכם זמן רב והתעסקויות מול רשויות המסים ויבצע בשמכם את ההפקדות של המסים לפי הצורך, יגיש דוחות ומאזנים ויעדכן אתכם בכל מדי חודש כמובן. תשלום המסים הוא לא רק הצורך ללכת ולהפקיד שיק אלא גם להתעדכן מדי יום אודות חוקים חדשים ושינויים הנערכים במערכת החוקה בישראל בנושא המסים והזכויות של בעלי העסקים. לבעלי עסקים אין הזמן לעסוק בדברים הללו ולכן רואה חשבון העושה זאת מדי יום לפרנסתו, מקבל עדכונים יומיים לקבל כל החידושים השונים ויכול לעדכן את הלקוחות בכל פעם שיהיו כאלה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
הצעות משתלמות
הלוואה עד ₪1,000,000

הלוואת אקספרס חכמה

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
מחיקת רישום שלילי BDI

בנייה ודירוג אשראי

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
תוכנית עסקית ובניית תקציב

לשנת 2019

לפרטים נוספים

סגירת תפריט
נגישות