חטיבת נדל"ן

חטיבת הנדל"ן של "טל גרופ" מספקת מכלול שירותים הנוגעים לענף הנדל"ן והבנייה, הן ללקוחות פרטיים והן לחברות ומיזמי נדל"ן גדולים.

מומחיות בתחום הנדל"ן

מומחי הנדל"ן של "טל גרופ" מעניקים ליווי צמוד ללקוחות המעוניינים בהשקעה מניבה, בתשואה גבוהה עם סיכון כלכלי נמוך. היועצים מיידעים את הלקוחות בכל ההיבטים וההשלכות הקשורים לעסקה הספציפית כדי שהלקוח יקבל החלטה מושכלת לצורך ביצוע השקעה רווחית וכדאית פיננסית. 

הליווי כולל גם ניתוח פיננסי וסיוע בגיוס ההון הנדרש על פי אופייה של העסקה, ייעוץ בנושא משכנתאות או בייעוץ לגיוס הון ממקורות בנקאיים לצורך רכישת נדל"ן מסחרי.

חטיבת הנדל"ן מספקת בין היתר את השירותים הבאים:

בדיקת נאותות ראשונית לעסקה

כל עסקת נדל"ן נבדקת מכל היבטיה. בשלב ראשון כדי לבדוק את הבעלות על הנכס, את תוקפם ונכונותם של ההיתרים השונים, נושאים משפטיים ואופן הרישום הנוכחי של הנכס ברשם המקרקעין.

בניית מתווה פיננסי מתאים

על פי הסקיצות הראשוניות של התכניות האדריכליות וההנדסיות בוחנים את האפשרויות השונות. אם מדובר במבנה מגורים, על פי ההיתר, כמה קומות אפשר לבנות, כמה דירות בכל קומה ומהי הכדאיות של חלוקת גודלן של הדירות. 

המגמה היא ליצור היצע של דירות בגדלים שיש להם דרישה בשוק. אם מדובר בשכונה צעירה, הדרישה בדרך כלל היא לדירות ארבעה וחמישה חדרים, אם מדובר באזור יוקרתי נותנים דגש על דירות פנטהאוז, מיני פנטהאוז ודופלקסים בעלי מרפסות רחבות במיוחד. 

גיוס הון והיבטי מיסוי

על פי העלות המשוערת של היזמות, אנחנו פונים לבנקים המסחריים ומנהלים איתם משא ומתן כדי לבקש ליווי של הפרויקט. נציגי הבנק נחשפים לתכנית העסקית של המיזם הייחודי, עלויות הבניה על רבדיה השונים, עלות הדירות למכירה ועוד. בנק שמאמין בהצלחת הפרויקט ויעניק את התנאים הטובים ביותר, יהיה הבנק המלווה.

ליווי מקצועי של יזמי נדל"ן החל בתהליך איתור הקרקע ועד "קבלת המפתח" 

היועצים העסקיים שלנו שליוו כמה פרויקטים בסדרי גודל שונים ילוו את יזמי הנדל"ן ויהיו זמינים עבורם בכל שאלה וחשיבה משותפת, כדי לבצע את העסקה המשתלמת ביותר.

ליווי לקוחות בעסקאות מורכבות וגדולות בארץ ובחו"ל

עבור יזמים שהחליטו להתפתח מעבר לים, נבצע מחקרי שוק מדוקדקים לגבי היתכנות המיזם והכדאיות הכלכלית. במידת הצורך נציגינו יטוסו איתם לחו"ל כדי לשוחח שם עם בעל הנכס והגורמים הנלווים אליו כדי להיות בטוחים שהעסקה כשרה וכדאי לבצע השקעה זו. 

הצעות משתלמות
הלוואה עד ₪1,000,000

הלוואת אקספרס חכמה

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
מחיקת רישום שלילי BDI

בנייה ודירוג אשראי

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
תוכנית עסקית ובניית תקציב

לשנת 2019

לפרטים נוספים

סגירת תפריט