אודות טל גרופ

קבוצת "טל גרופ" היא פירמת ראית חשבון יעוץ עסקי וליווי פיננסי מובילה, בעלת מוניטין וניסיון רב בתחומה. הקבוצה על כל מחלקותיה מעניקה מעטפת שירותים מותאמת אישית למגוון רחב של לקוחות מהמגזר הפרטי, העסקי והציבורי בענפי התעשייה, המסחר והשירותים השונים.

אודות טל-גרופ

החברה והעומדים בראשה שמו להם למטרה להוביל את תחום הייעוץ הכלכלי והעסקי על כל אפיקיו תוך מתן ערך מוסף ללקוחות על ידי שמירה על סטנדרטים גבוהים וייחודיים, יושר, מסירות ואחריות. 
כחלק מהתפיסה האסטרטגית וערכי הליבה של המשרד, להוביל ולהעניק שירות מקצועי מקיף וכולל מספקים השותפים ואנשי הצוות פתרונות אינטגרטיביים התפורים לצרכים ולאתגרים הייחודיים ללקוחות ולענף בו הם פועלים.
הקבוצה מספקת בין היתר:
• שירותי ראיית חשבון
• שירותי הנהלת חשבונות על בסיס יומי
• יעוץ אסטרטגי
• ליווי עסקי וכלכלי
• ניהול פיננסי
• גיוס הון וגיוס אשראי
• ליווי משפטי
• יעוץ מימון נדל"ן ומשכנתאות

הצוות המנצח של טל-גרופ

הקימה את הקבוצה בשנת 2011 מתוך חזון לספק פתרונות חדשנים ויצירתיים בתחום הכלכלי במשק הישראלי. בוגרת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים

דנה בן עמי

מנכ"לית "טל גרופ"

בעל ניסיון של כ-17 שנים בליווי וייעוץ עסקי ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, גיוסי אשראי לעסקים וניהול פיננסי מקיף של חברות ובתי עסק במגזר הפרטי והציבורי

מישל טל

מנכ"ל שותף ויועץ עסקי בכיר

מבחירי מאמני השוערים בישראל. שימש כ-22 שנים כמאמן שוערים הן בפן המקצועי והן בפן המנטלי

גיורא אנטמן

סמנכ"ל פיתוח עסקי

יעוץ וליווי משפטי ניתן על ידי משרד עורכי דין בן אסבן. המשרד מספק ללקוחות החברה ייעוץ וליווי משפטי מקיף ויסודי בכל הקשור להתנהלות מול רשם החברות, בנקים, ספקים, קרנות מימון ונותני שירות. את לקוחות החברה​ מלווה עו"ד צמוד אשר נותן מענה אישי, יסודי ומקצועי 24/7

בן אסבן

עורך דין

מרצה להנהלת חשבונות במכללות מובילות וחבר ב-gin, רשת בינלאומית של רואי חשבון ויועצים. בעל 21 שנות ניסיון בתחום ראיית החשבון

מוסא ג'ריס

רואה חשבון ויועץ מס מוסמך

אחראית על התאמת גורמי חוץ- ספקים ולקוחות, התאמת בנקים יומית, ניהול תזרים מזומנים, גבייה וליווי שוטף של לקוחות המשרד

מירב טל

מנהלת מחלקת הנהלת חשבונות

ביצוע אנליזה לנתונים איכותיים וכמותיים לרבות דוחות פיננסים, בניית תוכניות עסקיות לצורך גיוס אשראי, בדיקת התכנות כלכלית לעסקים, וליווי לקוחות בתהליך גיוס האשראי. B.A בכלכלה ומנהל עסקים, אוניברסיטת חיפה. מוסמך לניהול תיקי השקעות מטעם הרשות לניירות ערך.

איתי גינת

מנהל מחלקת בנקאות

מנהל תיקי לקוח.במסגרת אחריותה ניהול תקין ושוטף של תיקי הלקוחות,ליווי הלקוחות מנהל תיקי לקוח.במסגרת אחריותה ניהול תקין ושוטף של תיקי הלקוחות,ליווי הלקוחות

אמית

מנהלת תיקי לקוחות

מנהלת תחום גישור עסקי. הידע הרב והניסיון שהיא רכשה עם השנים בכל הקשור להתנהלות של גורמים שונים כמו עובדים, אנשי עסקים, הנהלות של ארגונים, אנשים בקהילה הובילו להיותה מגשרת מיומנת ומוערכת.

קרן סגל

מגשרת

אחראית על התאמת גורמי חוץ- ספקים ולקוחות, התאמת בנקים יומית, ניהול תזרים מזומנים, גבייה וליווי שוטף של לקוחות המשרד

נטלי

מנהלת משרד

אחראי מחלקת השיווק העסקי בקבוצה, חלק מתפקידו כולל פיתוח תכניות שיווק אסטרטגיות לעסקים. מתמחה בעולם הפרסום והשיווק הדיגיטלי, בתכנון וביצוע הקמת נכסים ותשתיות ברחבי הרשת ותיחזוק הנכסים

גל הרמן

סמנכ״ל שיווק

073-787-7377

רוצה להצטרף אלינו?

תתקשר!

עורך דין של החברה

גיל אופק

עורך דין

קבוצת "טל גרופ" שהוקמה בשנת 2011 חרטה על דגלה את ערכי הליבה הכוללים תודעת שירות גבוהה, דיוק ודייקנות, שאיפה מתמדת למצוינות ושיפור מתמיד. אנשי הצוות כולם מעניקים ללקוחות ייעוץ והכוונה מתוך הידע והניסיון העשיר שלהם, חשיבה יצירתית למציאת פתרונות ייחודיים התפורים במדויק לצרכי הלקוח. צוות המשרד ומנהליו רואה את טובת הלקוח לנגד עיניהם בכל שלבי התהליך, ולכן הם מגישים להם יחס אישי מקצועי, אמין ודיסקרטי המלווה עסקים בכל הגדלים לצמיחה ולהצלחה.

לחברה הצלחות רבות בליווי עסקים רבים לפריצת דרך, הצלחה פיננסית וצמיחה עסקית בתנאי משק משתנים. המומחיות בקריאה הנכונה של המפה הפיננסית והתגובתיות המהירה לשינויים במשק מעניקים לה יתרון על פני חברות אחרות ומאפשרים לה להעניק ללקוחות את השירות המושלם עבורם.

שיטות העבודה הייחודיות של "טל גרופ" מוכיחות בכל יום את יעילותן. אחת מהן היא ביצוע הנהלת חשבונות על בסיס יומי הכולל מעקב אחר כל מה שקורה בתזרים המזומנים מדי יום. היועץ העסקי נמצא עם היד על הדופק מוודא שההכנסות הועברו לבנק, שלא מבצעים הוצאות לא מתוכננות ושאין חלילה בעיה כספית לא צפויה בחשבון הבנק. 

כשהכול פועל בהתאם למסגרות האשראי ולא מוציאים כספים להוצאות חריגות ולא מתוכננות, הכול זורם על מי מנוחות. 

בעלי עסקים שאינם פועלים על פי התזרים נקלעים מעת לעת  לבעיות המשליכות על המצב בחשבון הבנק וקשה מאד לצאת מהמצבים הללו בדרכים שונות כמו גיוס הלוואות, ניכיון המחאות  ודרכים יצירתיות נוספות כדי שמצב רגעי לא ישפיע באופן אקוטי על מצבו ובסיסו הרחב של העסק. 

 
מבין לקוחותנו
סגירת תפריט