מחיקת רישום שלילי ב-BDI, בנייה ודירוג אשראי

חברות BDI ודן & ברדסטריט נוהגות להעניק דירוגי אשראי לחברות שונות במשק. הדירוגים הללו משפיעים רבות על ההתנהלות העסקית של כל עסק, על הקשרים העסקיים שלו עם ספקיו ולקוחותיו ועל כל הקשור בניהול כספים מול הבנק, מסגרת אשראי, קבלת הלוואות דרישה לבטחונות וכו'.

מטרת דירוג האשראי

החברות המכינות את דוחות נתוני האשראי מבצעות זאת כדי להעריך את הסיכונים הכלכליים של כל אחד מהעסקים על פי התוצאות של התנהלותו, מוסר התשלומים שלו, מצב חשבון הבנק שלו, אם קיימות חריגות כמו החזר המחאות א.כ.מ. , הגבלות או פשיטת רגל. כל נתון משפיע על דרוג האשראי ובתום הכנת הדוח נקבע הדירוג הכללי

ההתנהלות החדשה החל מ 1.1.19

לעסק שהיה בעל דירוג אשראי שלילי ומצבו השתפר, חשוב מאד למחוק את הרישום השלילי היוצר כתם משמעותי בהתנהלות השוטפת שלו. עד עתה לקח שבע שנים עד שאפשר היה למחוק רישום זה בפועל ולעדכן את הדירוג החדש.  כעת לאור השינוי אנחנו מסוגלים לפעול למחיקה תוך פרק זמן הרבה יותר קצר, שנתיים, שלש או חמש שנים בהתאם במקרה הספציפי וכך אפשר יהיה לראות את הנתונים כמו בארה"ב, דירוג ישן מול דירוג חדש.

השינוי יוצר מהפך בניהול כל עסק, בהתייחסות ובאמון עם הקולגות ועם כל מי שנמצא עמו בקשרים עסקיים כולל עסקים מחו"ל שמקבלים מידע על לקוח ספציפי ישראלי שעמו הם בקשרי מסחר.

"טל גרופ" מבינה את הצורך של עסקים בהון חיצוני ובמחלקת גיוס אשראי מלווים עסקים מגוונים לקבלת אשראי החל מסכומים של 100,000₪ בלבד ועד ל-10,000,000₪.

בין לקוחות המחלקה נמנות חברות מגוונות מכל קצוות הקשת העסקית , חברות קמעונאיות, מסעדות ובתי קפה, חברות פרויקטאליות, יבואנים ויצואנים, חברות הייטק, יזמים העומדים לפני פתיחת עסק ועוד.

הערך המוסף של יועצי המחלקה היא בניסיון העשיר שיש להם מול המערכת המוסדית וההכרות המעמיקה עם גופי מימון ואשראי. היועצים מלווים באופן צמוד את הלקוחות, בוחנים את כושר ההחזר והמבנה העסקי במטרה למנוע לקיחת הלוואה שאינה הולמת את יכולת העסק וצרכיו

היועץ מסייע בגיבוש מסמכי בקשת ההלוואה ומגיש למקורות המימון בהתאם לפרופיל ההשקעה הנדרש ולהיתכנות ההלוואה המבוקשת. חשב מאוד להכיר את דרישת הקרנות כדי לא לחסום אפשרויות מימון עתידיות.

ברוב גופי האשראי נדרש הלקוח להגי תוכנית עסקית מקיפה המציגה גם את שימושי ההון, תחזיות עתידיות ודרכי פעולה עסקיות, חשוב מאוד להיעזר באיש מקצוע מנוסה. לאחר מכן בוחן היועץ לעומק את היצע ההלוואות שקיבל העסק מהבנקים והקרנות כדי לבחור את ההלוואה הטובה, הנוחה והמשתלמת ביותר לעסק הנתון.

הצעות משתלמות
הלוואה עד ₪1,000,000

הלוואת אקספרס חכמה

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
מחיקת רישום שלילי BDI

בנייה ודירוג אשראי

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
תוכנית עסקית ובניית תקציב

לשנת 2019

לפרטים נוספים

סגירת תפריט