לקוחות פרטיים

משרדנו מעניק מעטפת פיננסית ללקוחות פרטיים הזקוקים לשירותים שונים כמו ייעוץ בלקיחת משכנתא, החזרי מס, גיוס אשראי לשכירים ועוד.

ייעוץ משכנתא

ההחלטה על רכישת דירה אינה עניין של מה בכך, זהו נתון פיננסי שילווה את הרוכשים למשך שנים רבות וישפיע על תזרים המזומנים החודשי של משק הבית. בהתחשב בעובדה שחלק ניכר מהרוכשים הם זוגות צעירים, עם השנים חלים שינויים מבורכים בתא המשפחתי, נולדים ילדים וכך גם רמת ההוצאות החודשיות עולה.

זו הסיבה שיש לבחון כל הצעה לקבלת משכנתא בכובד ראש ולבחור את ההצעה הטובה ביותר תוך בדיקת חישוב החזר המשכנתא והתחשבות ביכולות ההחזר של המשפחה עם התמורות שיחולו בה.

רוכשי הדירה מקבלים הצעות מכמה בנקים לסוגי משכנתאות הכוללים מסלולי החזר ותמהיל משכנתא בתנאים שונים בריבית קבועה, בריבית משתנה, גובה הקנסות בעת החזר המשכנתא טרם מועד הפירעון ועוד. יועץ משכנתאות שלנו בוחן כל הצעה מכל היבטיה וממליצים לרוכשים לבחור באחת מהן או לחילופין הוא ממליץ לפנות לגורם ספציפי אשר תנאיו המסחריים טובים הרבה יותר.

ללקוחות אשר לקחו משכנתא לפני כמה שנים ומעוניינים למחזר אותה לנוכח התנאים הכספיים הטובים יותר הקיימים כעת, אנו מייעצים על הדרכים הנכונות לבצע זאת ולאיזה בנק לחבור על פי הצעת המחיר הטובה ביותר שהציע. מחזור המשכנתא חוסך סכומי כסף גדולים מאד הן בגובה ההחזר החודשי והן בסכום הכללי של החזר המשכנתא.

החזרי מס

לקוחות פרטיים שכירים יכולים להגיש דוחות אישיים על הכנסותיהם בשש השנים האחרונות. אנו מבצעים באמצעות סימולטור החזר מס את הבדיקה של כלל ההכנסות וההוצאות המוכרות במס כדי לבדוק אם קיים החזר מס הכנסה שלילי או אם שילמו מס בייתר ולכן מגיע להם החזר מס.

גובה ההחזר משתנה על פי ההתנהלות של כל אדם בכל שנה. אם החליף מקום עבודה, קיבל דמי אבטלה, אישה שקיבלה דמי לידה, הוצאות קבועות עבור הפקדות לביטוח חיים או ביטוחי מנהלים, ונתונים נוספים יכולים בתחשיב הכללי ליצור החזר מס.

כל שנה נבדקת בנפרד ואם קיים החזר מס, אנו מגישים למי שמגיע החזר מס את הדוחות האישיים ותוך פרק זמן קצר יחסית מתקבלת שומה ועל פיה מחזירים את הכספים לחשבון הבנק של הלקוח.

גיוס אשראי לשכירים

שכירים זקוקים מעת לעת לכספים עבור מטרות שונות כמו רכישת דירה, קנית רכב, שיפוצים בבית, מימון לימודים לילדים, מימון אירועים משפחתיים וכו'.

מתוך השכר החודשי קשה לנתב כספים עבור הצרכים הללו ולכן הם פונים אלינו כדי שנגייס עבורם אשראי ממקורות שונים.

האפשרויות הן קבלת הלוואות מידיות מהבנק או הלוואות חוץ בנקאיות . הצוות הפיננסי שלנו בוחן כל הצעה ומציע ללקוחות את ההלוואה ההוגנת ביותר שהם יכולים לעמוד בהחזר החודשי שלה.

ללקוחות אשר קיימים ברשותם חסכונות אצל גורמים שונים, אנו מציעים לבצע הלוואת גישור בה מקבלים כספים על סמך הכספים הקיימים, מחזירים סכומים קטנים של ריבית בכל חודש והקרן ממשיכה לצמוח.

הצעות משתלמות
הלוואה עד ₪1,000,000

הלוואת אקספרס חכמה

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
מחיקת רישום שלילי BDI

בנייה ודירוג אשראי

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
תוכנית עסקית ובניית תקציב

לשנת 2019

לפרטים נוספים

סגירת תפריט