ליווי משפטי

ליווי משפטי הוא צורך מהותי בכל עסק ויש לכך סיבות רבות ומגוונות.

הצורך בליווי משפטי

אדם שפותח עסק בכל תחום שהוא, נחשף להתנהלות עם בנקים, לקוחות, ספקים, עובדים וגורמים נוספים. במקרים רבים מתוך חוסר הידע המשפטי, הוא לא יודע איך לפעול והוא זקוק לייעוץ משפטי שיכוון אותו למסלול הנכון ביותר, בו קיימים סיכויי צמיחה לעסק ומופחתים הסיכונים שעלולים להיגרם לעסק בעקבות הסכם בעייתי.

הליווי המשפטי שלנו כולל עורכי דין מעולים העוסקים בתחומים רבים של הייעוץ המשפטי והם ישמחו להציע לכם את המעטפת הנחוצה לכל עסק, עבור השקט הנפשי של בעליו.

ייעוץ משפטי בפתיחת חברה

אחת האפשרויות היא להפעיל עסק כחברה בע"מ. בעל העסק מגבש חשיבה משותפת עם עורך הדין על היתרונות והחסרונות של פעילות עסקית כחברה מול האופציה של עוסק מורשה או שותפות רשומה, אם מדובר בכמה שותפים. ההחלטה תלויה במספר גורמים ובעיקר בתחום שבו יפעל העסק ובתכנית העסקית שלו. סיעור המוחות הענייני עם עורך הדין, יוביל את בעל העסק לקבלת את ההחלטה הנכונה בעניין זה.

אם הוחלט לפתוח חברה, עורך הדין שלנו הוא זה שיכין את המסמכים הרלוונטיים, יסייע בבחירת שמות אופציונליים לחברה וילווה את כל התהליך מול רשם החברות. בהמשך יכין עורך הדין הסכמים נלווים על פי הצורך כמו הסכם שותפות והסכם מייסדים שיגנו על המרקם העסקי בין בעלי המניות ויכתיבו את דרך הפעולה המתוכננת של החברה ביום יום ובכל תרחיש שעלול לקרות.

לאחר פתיחת חברה, יש לבצע פעולות רבות הכרוכות במסמכים, אימות חתימות מול הבנקים וגורמים נוספים. עורך הדין שנבחר ללוות את החברה יטפל בכל צורך כדי שהחברה תוכל להתחיל לפעול.

הכוונה משפטית

התועלת בקבלת ייעוץ משכנתאות היא, בין השאר, בקבלת מידע ראשוני על המסמכים שתידרשו להציג לצורך קבלת המשכנתא, בחינת מסלולים חלופיים להלוואה זו מול בנקים וחברות מימון, בניית תמהיל משכנתא מיטבי על-פי הצרכים הייחודיים שלכם ובעיקר על פי יכולת ההחזר שלכם.

עריכת הסכמים משפטיים

עסקים אמורים לחתום על הסכמי רכישת משרד או השכרת משרד, הסכמים מסחריים עם ספקים או לקוחות, הסכמים אישיים עם עובדים ועוד. הליווי המשפטי של עורך דין שלנו ייתן מענה לכל מעטפת התחומים הנחוצים כמו התמחות בנושא הסכמי נדל"ן, מסחר וליטיגציה, דיני עבודה ותחומים ספציפיים המותאמים לכל עסק ספציפי כמו לדוגמה גיוס הון לחברות סטארט אפ, הסכמים עם גורמים בחו"ל וכו'.

כימיה עם עורך הדין

ליווי משפטי הוא נדבך אקוטי בניהול העסק. חשוב מאד לבחור עורך דין שהחשיבה שלו דומה לזו של בעל העסק, שתהיה כימיה ביניהם כך שיוכלו לעבוד יחד בשיתוף פעולה. ניהול האסטרטגיה העסקית יחד, תוביל להצלחות רבות לאורך כל הדרך.

הצעות משתלמות
הלוואה עד ₪1,000,000

הלוואת אקספרס חכמה

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
מחיקת רישום שלילי BDI

בנייה ודירוג אשראי

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
תוכנית עסקית ובניית תקציב

לשנת 2019

לפרטים נוספים

סגירת תפריט