ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

קבוצת "טל גרופ" עבודת בשיתוף פעולה עם כל הבנקים בישראל

ניהול עסק הוא אתגר מעניין, אולם לא כל אחד צולח בו. בתי עסק רבים נסגרים בתוך שנה-שנתיים מיום הקמתם וזאת משום שהתנהלו כלכלית בצורה לא נכונה, לא יידעו לקדם את עצמם מקצועית או שהמוצרים/שירותים שלהם לא היו מספיק טובים לעומת המתחרים. אלו הן רק חלק מהסיבות האפשריות לנפילת עסקים. אם יש משהו אחד שמציל עסקים, בין אם בתחילת הדרך ובין אם אותם עסקים נמצאים בצומת דרכים ואינם יודעים כיצד להרים את העסק, הוא ייעוץ עסקי לעסקים קטנים.

מה כולל ייעוץ וליווי עסקי?

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים יכול לעזור לכם לקבל החלטות נכונות ומקצועיות יותר בעסק שלכם, החל מהחלטות פיננסיות חשובות, דרך ניהול נכון של העובדים ועד הפקת מוצרים מתאימים ללקוחות שלכם ותמחור נכון שלהם. ייעוץ וליווי עסקי יכלול לא רק שיחות ייעוץ פרונטליות וטלפוניות, אלא גם מחקר השוק והמתחרים של העסק שלכם, בניית תכנית עסקית מקצועית, גיוס אשראי לעסק לפי צורך, בניית דוחות, יצירת קשרים עסקיים ועוד. אם תהיו חלק ממסלול ליווי של חברת ייעוץ עסקי אתם תגדילו בצורה משמעותית את הסיכוי שלכם להצליח, להרוויח ולצמוח.

כיצד נוכל להיעזר בחברת ייעוץ לגייס אשראי נוסף לעסק שלנו?

חברת ייעוץ עסקי לעסקים קטנים טל גרופ מתמחה לא רק במתן ייעוץ והכוונה לבעלי עסקים אלא גם מסייעת לבעלי עסקים לגייס אשראי החשוב לניהול וקידום העסק שלהם. החברה מקושרת למרבית סוגי הבנקים בישראל, כולל חברות אשראי וקרנות בערבות המדינה המסייעות במתן הלוואות לעסקים בתנאים נוחים. על ידי בחינת הדוחות הכלכליים של העסק ובניית תכנית עסקית מקצועית ניתן יהיה להעריך את האשראי לו יזדקק בעל העסק לתפעול שוטף של העסק בקרוב ועל מידות ההוצאה שהוא יכול לעמוד בהן.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים – הכל במקום אחד

אין הרבה חברות ייעוץ בארץ שמספקות לכם גם שירותי ליווי וייעוץ עסקי, גם מסייעות לכם בגיוס אשראי לעסק שלכם וגם מספקת לכם שירותי ראיית חשבון והנהלת חשבונות. ההתעסקות עם מוסדות ממשלתיים סביב נושא המסים היא עבודה למנהל/ת חשבונות שזוהי פרנסתם ועבודתם העיקרית ושכירת שירות הנהלת חשבונות חיצוני רק יעלה לכם יותר. כל השירותים במקום אחד לא רק יעזרו לכם בחיסכון כלכלי עצום אלא גם תאפשר לכם התנהלות מול גוף אחד מקצועי המכיר היטב אתכם ואת העסק שלכם. חברת טל גרופ מספקת את כל המעטפת במקום אחד וברמה הגבוהה ביותר. צרו עמנו קשר לפרטים נוספים ופגישה ללא התחייבות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
הצעות משתלמות
הלוואה עד ₪1,000,000

הלוואת אקספרס חכמה

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
מחיקת רישום שלילי BDI

בנייה ודירוג אשראי

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
תוכנית עסקית ובניית תקציב

לשנת 2019

לפרטים נוספים

סגירת תפריט