ייעוץ עסקי בצפון

קבוצת "טל גרופ" עבודת בשיתוף פעולה עם כל הבנקים בישראל

אזור הצפון רווי בעסקים רבים הנלחמים על ליבם של הלקוחות שלהם. מרבית העסקים הנם עסקים שלקוחותיהם מקומיים ומעטים מהם מספקים את שירותיהם ללקוחות מכל רחבי הארץ. לא משנה מה סדר הגודל של העסק שלכם, אתם זקוקים לשירותי ייעוץ עסקי בצפון שיסייעו לכם להבין היכן הלקוחות שלכם נמצאים, כיצד ניתן להגיע אליהם וכיצד ניתן לגרום להם להיות מרוצים וממליצים. הרי בסופו של יום, סוד ההתפתחות של כל עסק הוא לקוחות שממשיכים לרכוש מבית העסק ואף ממליצים עליו.

ייעוץ עסקי בצפון ובניית תוכנית עסקית ומדוע זה חשובייעוץ עסקי בצפון הארץ

תכנית עסקית היא חלק בלתי נפרד מכל עסק. לרוב מומלץ לעשות את התכנית בעת הקמת העסק או לפני בקשת הלוואה לעסק, אולם היא תמיד מומלצת אם אין לכם אחת כזו בתוקף. מה הכוונה בתוקף? עד תוקף ההכנה של התכנית. כך למשל, אם בניתם תחזית עבודה והכנסות בתכנית עסקית מסוימת ל-5 שנים קדימה, הרי שעד שלא תשלימו את 5 השנים הללו אין טעם לבנות תכנית עסקית חדשה. עברו במלוא הכוח לקדם את העסק שלכם לפי התכנית העסקית הנוכחית שלכם ושאפו תמיד גבוה יותר, תוך שמירה על צעדים מחושבים ועבודה נכונה. את התכנית העסקית ייבנה עבורם יועץ עסקי מנוסה. על כן, ייעוץ עסקי בצפון יקנה לכם בין היתר גם את האפשרות לבנות תכנית עסקית מקצועית לעסק שלכם.

ייעוץ עסקי בצפון האם העסק זקוק לתזרים מזומנים נוסף?

אם העסק שלכם זקוק לתזרים מזומנים נוסף הרי שיהיה לכם טוב להיות חלק ממסלול ייעוץ עסקי בצפון בחברת ייעוץ מנוסה. חברה זו לרוב תהיה מקושרת לגופים שונים המספקים הלוואות לבתי עסק, ולכן תהיה מסוגלת לתווך עבורכם הלוואה מתאימה למידות העסק שלכם ולצרכים שלכם. חשוב לוודא שאתם לוקחים הלוואה שבאמת תתרום לכם להתקדמות או לקיזוז ההוצאות החודשיות ולא לצמיחתן.

חברת טל גרופ מתמחה במתן ייעוץ עסקי בצפון ומסייעת לעסקים רבים להתפתח הן עם הקהל המקומי והן בעסקים המספקים שירותים בכל רחבי הארץ. החברה תלווה אתכם החל משלב הקמת העסק, דרך בניית התכנית העסקית ועד הליווי השוטף ודאגה לצמיחתו הכלכלית והמקצועית של העסק שלכם. במידה ותזדקקו לגיוס אשראי להקמה או תפעול שוטף של העסק נוכל לסייע לכם גם בזה. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

ניהול עסק הוא דבר מאתגר לכשעצמו. כאשר מדובר בעסקים קטנים בעלי העסקים נוטים לפעול בכמה וכמה תפקידים שונים בעסק וכאשר מדובר בעסקים גדולים ישנן הרבה מחלקות, עובדים ודברים לדאוג להם. כך או כך, עסק הוא ארגון הדורך ניהול תקין, קבלת החלטות פיננסיות מושכלות והכוונה אסטרטגית נכונה להצלחה. ייעוץ עסקי בצפון יכול לסייע לכם להגשים מטרות אלה.

ניתוח הנתונים הכספיים של העסק:

השלב הראשון בכל הליך ייעוץ עסקי בצפון או בכל אזור אחר בארץ הוא ניתוח הנתונים הכספיים בעסק. חברת הייעוץ תנתח ביחד אתכם את המצב הכלכלי של העסק, ההוצאות, ההכנסות, מבנה אשראי וכל מה שהעסק צורך ויצרוך בעתיד הקרוב. לאחר הפקת דוחות ייעודיים תוכלו לבצע שינויים ולקבל החלטות שונות בנוגע לעסק שיסייעו לכם לשפר את המצב הכלכלי של העסק ואת מדד הרווחיות שלו.

כיצד מנהלים תזרים מזומנים בצורה נכונה?

תזרים המזומנים של העסק הוא חלק חשוב מאוד בכל האספקטים של העסק. ללא תזרים מזומנים תקין אתם עשויים להיתקע ללא סחורות, לאחר בתשלומי המשכורות לעובדים, לפגוע בקשרים שלכם עם ספקים ואנשי מקצוע שונים ועוד. באמצעות ייעוץ עסקי בצפון על ידי חברה מקצועית ומנוסה תוכלו לקבל החלטות פיננסיות חכמות ונכונות עבור העסק שלכם, שיסייעו לכם לקדם את העסק שלכם ולהתרכז בראש שקט בעשייה ובצמיחה ולא בנושאים כלכליים.

בניית תכנית עסקית בצפון ואסטרטגיה שיווקית:

החלק התפעולי והשיווקי של העסק הם הלב של כל עסק. התכנית העסקית תספק לכם נקודת מבט שונה לגבי המתחרים שלכם, לגבי העסק שלכם ולגבי המוצרים שלכם. תוכלו להיעזר בתכנית העסקית כדי לבצע שינויים ושיפורים במחלקות שונות בעסק, בין אם בפיתוח המוצרים והשירותים שלכם ובין אם באופן העבודה והפעילות השוטפת בעסק. חלק חשוב מכל תכנית עסקית הוא בניית אסטרטגיה שיווקית לעסק. עסק לא יכול להתקיים ללא לקוחות. עסק עם זרימה קבוע של לקוחות חדשים, לצד מערך עבודה תקין המתחזק היטב לקוחות קיימים ושומר אותם בעסק לאורך שנים עוזר לעסק להתייצב ולגדול.

תפעול שוטף ובקרה:

חברת ייעוץ עסקי בצפון תלווה את העסק שלכם בכל שלב. החל מהקמת העסק ועד העבודה השוטפת בו. לא משנה אם מדובר בעסק קיים או חדש, תוכלו להיעזר בשירות ייעוץ עסקי מקצועיים כדי לקדם ולשפר את העסק שלכם, את השירותים והמוצרים וכן להרחיב את מעגל הלקוחות בעסק. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים ואנו נשמח ללוות אתכם כל הדרך להצלחה שלכם.

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
הצעות משתלמות
הלוואה עד ₪1,000,000

הלוואת אקספרס חכמה

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
מחיקת רישום שלילי BDI

בנייה ודירוג אשראי

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
תוכנית עסקית ובניית תקציב

לשנת 2019

לפרטים נוספים

סגירת תפריט
נגישות