ייעוץ משכנתאות בחיפה

ייעוץ משכנתאות בחיפה מידע : משכנתא היא הלוואה שהבנק מעניק ללווה והבטוחה לכך שההלוואה אכן תוחזר לבנק היא שעבוד רכוש הנדל"ן שנרכש, בדרך כלל מדובר בדירה למגורים. הדירה, העסק או הקרקע שנרכשו משמשים כעירבון להחזר ההלוואה. מכיוון שאין אפשרות להפקיד את הדירה בבנק רושמים הערת אזהרה בספרי המקרקעין (לרוב הטאבו), שמטרתה להבהיר שחל איסור על מכירת הדירה ללא אישור הבנק.

הבנקים מבדילים בין שני סוגים של הלוואת למשכנתאות:

הלוואה לדיור – הלוואה הניתנת ללווה, כאשר הבטוחה לכך שהלוואה תוחזר לבנק היא שעבוד נכס נדל"ן, בדרך כלל דירה. 

משכנתא לכל מטרה – הלוואה לבעלי דירה המעוניינים בקבלת הלוואה בסכום כספי משמעותי. הלוואה כזו אפשר לקבל אם יש ברשותכם דירה שאינה ממושכנת (או משכנתא קטנה יחסית), וכך להשתמש בכסף למינוף ההון האישי כמו רכישת דירה נוספת, או לחילופין עבור לימודים בחו"ל, לאירוע משפחתי או לכל מטרה אחרת.

מהו ייעוץ משכנתאות בחיפה?

שירות ייעוץ משכנתאות בחיפה והקריות הוא שירות חיוני עבור כל מי שמעוניין לבקש הלוואת משכנתא. אנשי מקצוע מיומנים מייעצים ומעניקים הכוונה אשר תסייע לכם לקבל מידע מלא על מהותה של המשכנתא לכל מטרה ועל התנאים המועדפים שאפשר לקבל אותה .

יועץ משכנתאות בקריות מקצועי יבדוק עבורכם את האפשרויות הפתוחות בפניכם ואת ההצעות שקיבלתם מהבנקים השונים.  הוא יסייע לכם לתכנן באופן מושכל וזהיר את ההחזר הכספי על פי המסוגלות הפיננסית שלכם.

החשיבות בייעוץ משכנתאות בחיפה

התועלת בקבלת ייעוץ משכנתאות בקריות  היא, בין השאר, בקבלת מידע ראשוני על המסמכים שתידרשו להציג לצורך קבלת המשכנתא, בחינת מסלולים חלופיים להלוואה זו מול בנקים וחברות מימון, בניית תמהיל משכנתא מיטבי על-פי הצרכים הייחודיים שלכם ובעיקר על פי יכולת ההחזר שלכם.

מכיוון שמדובר בהלוואה בהיקף הכספי הגדול ביותר שאתם עשויים להזדקק לה בחייכם ומשך ההחזר שלה יארך במשך שנים ואולי אף עשרות שנים, מומלץ לא לקחת הלוואה בהיקף שישפיע על כל ההתנהלות הכספית שלכם, ללא קבלת ייעוץ מקצועי מקיף ויסודי.

יועץ משכנתאות בחיפה והקריות לייעוץ משכנתאות

קבוצת "טל גרופ" מעמידה לשירותכם את הידע המקצועי והניסיון הרב של מיטב אנשי המקצוע בתחום המשכנתאות, "טל גרופ" תלווה אתכם לאורך כל התהליך, תוזיל עבורכם את העלויות של החזר העמלות והריביות, תאפשר לכם לחסוך שניים מהמשאבים היקרים ביותר לכל אדם – זמן וכסף. 

אנו נבדוק עבורכם את החלופות השונות, נייעץ לכם ונבצע עבורכם את המשא ומתן מול הבנקים השונים, כאשר המטרה האחת והיחידה שמנחה אותנו היא השגת משכנתא בתנאים הטובים ביותר עבורכם.

קבוצת "טל גרופ" היא פירמת רו"ח, ייעוץ משכנתאות בחיפה יעוץ עסקי וליווי פיננסי מובילה, בעלת מוניטין וניסיון רב בתחומה. הקבוצה על כל מחלקותיה מעניקה מעטפת שירותים המותאמת אישית למגוון רחב של לקוחות מהמגזר הפרטי, העסקי והציבורי בענפים רבים כמו התעשייה, המסחר והשירותים השונים.

הצעות משתלמות
הלוואה עד ₪1,000,000

הלוואת אקספרס חכמה

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
מחיקת רישום שלילי BDI

בנייה ודירוג אשראי

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
תוכנית עסקית ובניית תקציב

לשנת 2019

לפרטים נוספים

סגירת תפריט
נגישות