ייעוץ כלכלי ועסקי

הכוונה של איש מקצוע על השיטה הנכונה לנהל את העסק בפאן הכלכלי היא חשובה ביותר. בעלי עסקים רבים חושבים שהם מרוויחים סכומי כסף נאים אך בפועל זה לא כל כך נכון ואחרים חושבים שכל הפעילות העסקית מובילה אותם להפסדים וגם זה לא נכון. בדיוק בשביל זה נועד הייעוץ הכלכלי והעסקי שלנו . הכלכלנים שלנו מלווים אנשים פרטיים בהדרכה ובהכוונה כדי שינהלו את משק הבית על פי הכללים הנכונים, ייקחו הלוואה או משכנתא בתנאים משופרים שיאפשרו להם גם להחזיר אותה וגם ייהנו מביטוחים ומפנסיה שיגנו עליהם בכל תרחיש.

כדי להבין באופן מעמיק את המצב הכלכלי של העסק, מומלץ מאד לגייס יועץ כלכלי ועסקי שיבחן באופן מדוקדק את ההתנהלות בעסק בתחומי הפעילות השונים, יתייחס לכל אחד מהם כיחידת רווח או הפסד וימליץ על הפעולות הנדרשות כדי שכל היחידות יהיו רווחיות ויחד הם יצרו רווחים נכבדים לעסק

יועץ כלכלי יכין כמה דוחות בסיסיים שעל פיהם הוא יוכל לבצע את ניתוח הנתונים, יקבע תקציב כלכלי תזרים מזומנים לשלושה חודשים ודוח רווח והפסד מפורט.

לאחר למידת המצב הפיננסי האמתי בעסק על פי הדוחות הללו, מתגבשת החשיבה והחלטה על דרכי הפעולה האפשרויות כדי שהעסק לא יהיה במצוקת מזומנים ושלא יהיה חשש תמידי של חריגה ממסגרת האשראי.

חשיבות ייעוץ כלכלי לעסקים

פעמים רבות עסקים מגיעים למצבים הללו עקב תכנון לקוי או עקב אי תכנון כלל, דבר מסוכן שעלול לגרום לבעייתיות בניהול השוטף של העסק כיוון שעסוקים כל היום בכבוי שריפות במקום בתהליכי צמיחה.

דרכים לשיפור ההתנהלות הפיננסית בעסק

על פי מצב העסק, היועץ מציע כמה דרכים לניהול משברים ולעידוד הכנסות נוספות התואמות כל עסק ספציפי. חלק מהאפשרויות הן הגדלת מסגרות האשראי. היועץ העסקי מסביר לנציגי הבנק את מהות העסק תוך הצגת הדוחות המקיפים. החזון של העסק מקבל ממד חדש על ידי הצגת הנתונים בדרך זו ובמקרים רבים הבנקים נרתמים לעזרה, מגדילים את מסגרות האשראי ומציעים הלוואות בנקאיות או הלוואות מהקרן בערבות מדינה.

בנוסף לכך, היועץ הכלכלי מציע דרכים לייעול שיטות העבודה, בקרה על הפעילות של העובדים באתרים השונים, הכנסת שיטות חדשניות שיפחיתו את עלות המוצר וכך יגדילו את הרווחיות, חיסכון בהוצאות ותכנית עבודה סדורה ללא חריגות.

מנגנון הייעוץ הכלכלי והעסקי שלנו מקפיד לבצע ומעקב אחר ההתנהלות היום יומית בעסק כדי להמשיך ולצעוד במסלול שנקבע להצלחת העסק.

ייעוץ כלכלי פיננסי לעסקים - פיתוח עסקי

מינוף כל עסק מתבצע על פי היכולות הפיננסיות החדשות באופן זהיר תוך ביצוע בקרה פיננסית על כל צעד כדי לא לחרוג מהתקציב שתואם.

אנו מעניקים ייעוץ כלכלי ועסקי לעסקים רבים שהצליחו לפרוץ בזכותו קדימה, תוך ניצול הזדמנויות עסקיות במומנטום הנכון, מציאת דרכים לייחוד העסק ומוצריו על פני המתחרים הן באיכות והן בעלויות וכך לגרוף לקוחות חדשים רבים שיצרו הכנסות חודשיות נאות.

הצעות משתלמות
הלוואה עד ₪1,000,000

הלוואת אקספרס חכמה

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
מחיקת רישום שלילי BDI

בנייה ודירוג אשראי

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
תוכנית עסקית ובניית תקציב

לשנת 2019

לפרטים נוספים

סגירת תפריט