ייעוץ אסטרטגי

ייעוץ אסטרטגי הוא תהליך ליצירת חשיבה יצירתית שתשרת בטווח הקרוב והרחוק את מטרת העסק. כדי להשיג את המטרה ולמלא את החזון יוצרים פעולות טקטיות להשגת המטרות הניהוליות, נקבעים היעדים של החברה, העסק או הארגון תוך שימת דגש על פיתוח יתרונות יחסיים על פני המתחרים בשוק בכמה רבדים על פי אופיו של העסק, מקצועיות בשירות, בייצור, במכירות, שיטות עבודות חדשניות ועוד.

ייעוץ אסטרטגי לחברות

הייעוץ האסטרטגי לחברות המוצע ב"טל גרופ" כולל הליך של בחינת הפעילות הקיימת והצעת חלופות ניהוליות במקומות שבהם יש בעייתיות בהתנהלות או בתוצאות הפיננסיות. זאת במטרה להשיג יעדים מוגדרים.

תוצאות הבדיקה המעמיקה גוררות המלצות על ביצוע פיתוח עסקי כדי לפתח את הענפים העסקיים הפועלים היום וחדירה לנישות חדשות הנושקות לתחומים הוותיקים או לנושאים חדשים לחלוטין שהחברה מעוניינת להיכנס לשווקים חדשים עבורה, העוסקים בכך בארץ או מעבר לים.

ייעוץ אסטרטגי לעסקים

במהלך הבדיקה המדוקדקת נערכים שינויים פרסונליים, שינויים בשיטות העבודה החוצים את כל אגפי הארגון כדי ליצור דפוסי עבודה חדשים, מבצעים ריענון של הנהלים ומחליטים מה הם סדרי העדיפויות על פי חשיבות הדברים לצרכי העסק. על פי האפשרויות העסקיות תוך בדיקת מלוא ההיבטים וההשלכות של כל צעד, שוקלים גם מיזוג או רכישת חברה אחרת והכנסת שימוש בתוכנות חדשניות המקיפות את כל מחלקות הארגון כמו CRM  לצורך ייעול וקפיצת מדרגה באופן ההתנהלות.

לעיתים ייעוץ אסטרטגי לעסקים הוא הכרח במצבים של משבר, או אירוע חריג שיש לטפל בו באופן מידי כדי למנוע הדרדרות אפשרית במצבו הפיננסי או התפעולי של העסק. יועץ אסטרטגי מיומן ובעל כישורים יצירתיים, יכול לתת הנחיות נכונות וכך להוציא את העסק מהמצב האקוטי שאליו נקלע ואף ליצור שיפור ניכר בהתנהלות שלו. זאת לאחר ביצוע כמה שינויים מרחיקי לכת שמטרת כולם היא לקדם את העסק ואת אחיזתו המסיבית של בעל העסק במושכות כך שהוא ימשיך לפעול באופן מאוזן וללא תקלות.

חברת ייעוץ אסטרטגי

הנהלת "טל גרופ" פיתחה תהליך ייחודי ויוצא דופן המעניק מעטפת מלאה לפתרון בעיות ומשברים עסקיים מיידיים, התהליך כולל ייעוץ אסטרטגי לטווח מיידי ולטווח הארוך ובעיקרו מתבסס על בנייה של תהליכי בקרה ופיקוח קבועים על הפעילות העסקית, ההתנהלות היום יומית והתוצאות העסקיות בכל הרבדים. המטרה העיקרית היא למנוע התנהלות כושלת מול לקוחות וספקים שעלולה ליצור מצב בלתי הפיך בבנק.

קריאה נכונה של המפה תאפשר שמירה על המוניטין ועל התדמית של העסק בסביבה העסקית שבה הוא פועל שנים רבות.

לעיתים ייעוץ אסטרטגי לעסקים הנו הכרח במצבים של משבר, או אירוע חריג העלול לפגוע בעסק באופן קיצוני. בעת משבר כזה, יש צורך באיש מקצוע מנוסה אשר יסייע לעצור את האש ולהגיע בדרך קצרה ותכליתית להחזרת שליטה והבטחת המשכיות עסקית.

ייעוץ אסטרטגי לארגונים

הנהלת "טל גרופ" פיתחה תהליך ייחודי לפתרון בעיות ומשברים עסקיים מיידיים ייעוץ אסטרטגי, התהליך כולל ייעוץ אסטרטגי לטווח מיידי ולטווח הארוך ובעיקרו מתבסס על בנייה של תהליכי בקרה ופיקוח קבועים על הפעילות העסקית בכל הרבדים. המטרה העיקרית היא למנוע התנהלות כושלת מול לקוחות וספקים, קריאה נכונה של המפה והתחרות, שמירת המוניטין והתדמית של העסק בתוך הענף והסביבה העסקית בה הוא פועל ובקרה על התוצאות העסקיות והרווחיות בשוטף.

ייעוץ אסטרטגי לעסקים במשבר

בעלי עסקים אינם מודים בכך אולם הם היו שמחים מאוד אילו היה לו מישהו מקצועי ומנוסה, שכבר מכיר סיפורים ונושאים רבים שיש על הפרק בעת ניהול העסק. איש מקצוע מנוסה מכיר עליות וירידות של עסקים רבים בכל סדר גודל ויודע לזהות סיטואציה של בעל עסק ולקראת מה הוא הולך וכיצד אפשר להימנע מכך, על פי מקרים שהיו לו בעבר. כך למשל עסק הנמצא בהפסדים יכול לקבל ייעוץ מקצועי ולהכיר אפשרויות חדשות להגדלת ההכנסות בעסק, לצמצום בהוצאות ולהגדלת הרווחים בחברה.

מה הכוונה בייעוץ אסטרטגי?

בניית אסטרטגיה לניהול ותפעול העסק היא חלק חשוב מכל עסק מצליח כיום. לירות חיצים ללא מטרה זה סתם לראות באוויר, לכן כאשר יש מטרות כתובות של העסק ותכנית פעולה כיצד להשיג אותן – העסק ממוקד יותר להגשמת המטרות הללו. אסטרטגיה נכונה היא המפתח לקידום נכון של העסק, שיפור ההתנהלות הפיננסית בעסק והבאת לקוחות נוספים לעסק. ייעוץ אסטרטגי לעסקים הוא שירות נפוץ בכל הליך ליווי עסקי ואם אתם מרגישים שהעסק שלכם צריך דחיפה משמעותית למעלה אז אין ספק שזה חלק שחסר לכם בפאזל.

כיצד ייעוץ מקצועי יכול לעזור לחברה במשבר?

חברות רבות נקלעות למשברים פיננסיים ולעתים גם מקצועיים. זה יכול לקרות בשל התנהלות פיננסית לקויה בעסק, חוסר ניסיון בעסקים, חוסר ידע בכל הנושאים הללו, פיתוח ואספקה של מוצרים/שירותים לקויים ועוד. על מנת לשים את האצבע על הנקודה הנכונה הפוגעת בהתקדמות העסק שלכם או לחילופין זו שלוקחת אותו אחורה – אתם חייבים ייעוץ אסטרטגים לעסקים שיעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות.

התנהלות פיננסית נכונה היא המפתח:

מרבית העסקים נסגרים תוך זמן קצר יחסית משנת הקמתם. הסיבה העיקרית לכך לאחר מחקרים רבים שנעשו בעולם העסקים נעוצה בקבלת החלטות פיננסיות שגויות של העסק. כך למשל, יזם המקים לראשונה עסק משיג הון אישי מספיק גדול להקים את העסק שלו ומוציא סכום נכבד מההון הזה על ציוד חדש, על הסדרי תשלומים לא נוחים מול ספקים כדי להתחבב עליהם ועוד. ייעוץ אסטרטגי לעסקים בחברת טל גרופ יסייע לכם לקבל החלטות מקצועיות וחכמות יותר בעסק שלכם, מה שיאפשר לכם להרוויח יותר, להיות מוגנים בחודשים יותר לחוצים ולצמוח בצורה נכונה. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

הצעות משתלמות
הלוואה עד ₪1,000,000

הלוואת אקספרס חכמה

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
מחיקת רישום שלילי BDI

בנייה ודירוג אשראי

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
תוכנית עסקית ובניית תקציב

לשנת 2019

לפרטים נוספים

ייעוץ אסטרטגי לחברות קטנות
סגירת תפריט