הנהלת חשבונות על בסיס יומי

מחלקת ראיית חשבון והנהלת חשבונות בחיפה מעניקה לעסקים בסדרי גודל שונים שירותי ראיית חשבון מקצועיים ברמה גבוהה. המחלקה מספקת שירותי ראיית חשבון מגוונים כמו ביקורת על הדוחות הכספיים, ייעוץ מס ודוחות אישיים לצרכי מס, עריכת מאזנים, ביקורת פנימית וחקירתית, ייעוץ פיננסי וכלכלי, ליווי בהקמת חברה, נאמנויות ועוד.

צוות רואי החשבון המנוסה של טל גרופ הם בעלי ניסיון רב בבדיקה ובעריכה של דוחות כספיים עבור מגוון רחב של חברות וגופים מסקטורים שונים כולל ישויות כגון מלכ"ר וחברות חל"צ,

רואי החשבון פועלים במקצועיות רבה כדי להגיש חוות דעת חיצונית בלתי תלויה המציגה את התמונה המציאותית של המצב הכספי, תוצאות הפעילויות העסקיות, תזרימי המזומנים וניהול המשאבים שהופקדו בידי ההנהלה כולל פרוט הביאורים הנדרשים.

כחלק מהפעילות החשבונאית עוסקים רואי החשבון של החברה גם במתן ייעוץ בתחומי המס. מומחי המס מלווים חברות, עצמאיים, שותפויות, יזמים וארגונים שונים בתכנון היבטי המס השונים והכנה והגשה של דוחות שנתיים. המשרד מכין גם חוות דעת מקצועיות בנושאי מיסוי בסקטורים השונים ולמטרות שונות .

לקוחות המשרד נהנים משירות ללא פשרות ומליווי מקצועי צמוד הכולל גם ייצוג מול רשויות המס – מס הכנסה, מע"מ והמוסד לביטוח לאומי בדיונים ובביקורות על התיקים הללו.

הצוות מיומן מאד גם בביצוע ביקורות פנימיות בחברות ציבוריות. המטרה העיקרית של הביקורות היא לבדוק את דרך ההתנהלות החשבונאית, הפיננסית, העסקית, הניהולית והתפעולית. בדיקת הנושאים החשבונאיים בכל המחלקות המהותיות נועד למצוא כשלים, לשפר את הבקרות הניהוליות ולצמצם חשיפות וסיכונים עתידיים.

לכך מצטרפת גם הביקורת החקירתית, אם קיים חשד למעשה מרמה או הונאה נערכת בדיקה מדוקדקת של העניינים הכספיים והניהוליים בעסק. ביקורת חקירתית בודקת את התהליכים הפיננסיים והתפעוליים ועורכת סקר חשיפות במטרה לאתר מוקדי הונאה ומעילה אפשריים. אם מאתרים מעילות שהתרחשו בפועל, מכינים דוח המנתח את ממצאי הבדיקה, כולל הערך הכספי המשוער של המעילה מה הם הנזקים הישירים והעקיפים שלה והגדרת הבסיס העובדתי והחשבונאי להוכחת הנזק.

צוות המשרד פועל על פי כללי החשבונאות והדיווח המקובלים ומתעדכן באופן שוטף בחידושי התקינה הישראלית, התקינה האמריקאית והתקינה הבין לאומית. כל הדוחות ערוכים בהתאם לכללי התקינות הבין לאומיים IFRS International Financial Reporting Standard וכן IFRS for SMEs לעסקים קטנים ובינוניים ותקן Generally Accepted Accounting Principles GAA.

השירותים של משרד הנהלת חשבונות בחיפה והקריות

  • הכנת חישובי שכר, הפקת תלושי שכר וביצוע התשלומים לעובדים.
  • דוחות התאמה של הפעילות בחשבונות הבנקים ושל כרטיסי האשראי.
  • ביצוע חיובים שונים והליכי גבייה.
  • קליטת המחאות וחשבוניות.
  • ביצוע תשלומים לספקים על פי הצורך.
  • הכנת הספרים להגשת המאזנים.
  • ניהול תזרים מזומנים על בסיס יומי, שבועי, חודשי ושנתי.
  • תזרים המזומנים של כל לקוח נבדק על בסיס יומי ועל פיו מתנהל העסק שלו. בכל נקודת זמן נבדקות האפשרויות לביצוע הוצאות שונות על פי תזרים המזומנים. אנו נמצאים כל יום עם היד על הדופק ולא מאפשרים הוצאות לא מתוכננות כדי לא לחרוג ממסגרות האשראי שנקבעו בבנקים.
הצעות משתלמות
הלוואה עד ₪1,000,000

הלוואת אקספרס חכמה

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
מחיקת רישום שלילי BDI

בנייה ודירוג אשראי

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
תוכנית עסקית ובניית תקציב

לשנת 2019

לפרטים נוספים

סגירת תפריט