הלוואה עסקית

קבוצת "טל גרופ" עבודת בשיתוף פעולה עם כל הבנקים בישראל

כך תיקחו הלוואה עסקית בחכמה

ישנה בעיה שבה יזמים ובעלי עסקים רבים אינם משקיעים בהשכלה פיננסית, ולכן הם נוטים לקבל החלטות כלכליות שעלולות להזיק להם ולעסק שלהם. נטילת הלוואה עסקית יכולה להיות חיובית או שלילית, בהתאם לשימוש בה, לטיימינג, לגוף המלווה ולתנאי ההלוואה. ייעוץ עסקי מקצועי יסייע לכם לא רק בליווי העסק ופיתוחו, אלא גם בגיוס אשראי לעסק, ניהול תזרים מזומנים נכון ותפעול שוטף נכון ויעיל של העסק.

היכן הלוואה עסקית נכנסת בכל הסיפור?

את ההלוואה אתם תיקחו ככל הנראה באחד משלושת המקרים הבאים:

  1. לצורך הקמת העסק.
  2. לצורך פיתוח העסק.
  3. כאשר העסק מתקשה לשרוד ואתם זקוקים לכסף כמו אוויר לנשימה.

במקרה הראשון, לקחת הלוואה עסקית בצפון לצורך הקמת עסק, הוא מקרה שכיח מאוד. מרבית היזמים המתחילים אינם מצליחים לאסוף מספיק כסף כדי להקים את העסק החלומי שלהם. משום כך הם מחפשים מקורות שונים שיתנו להם הלוואה. הם מחשבים בצורה פשוטה על נייר כמה כסף הם צריכים להקמת העסק ואז מבקשים הלוואה עסקית במרכז מהבנק או מחברת אשראי מסוימת. אלו האופציות הפחות טובות לעסק כמובן, מכיוון שהריביות גבוהות, לא תמיד יספקו לכם את מלוא הסכום שאתם זקוקים לו להקמת העסק ואתם מפספסים גם נקודה חשובה, והיא תפעול העסק בשנה האשונה שלו שאליה גם אתם צריכים תזרים מזומנים כגיבוי למקרה ומה שלא הולך כפי שציפיתם.

האופציה השנייה היא אופציה טובה, והיא תלויה בגובה ההחזר החודשי והאם הכסף מההלוואה יוצא על הדברים החיוביים והנכונים לכם ולעסק שלכם. האם הכסף אמור לשמש לצמיחת העסק, לפיתוח מחלקה חדשה בו, לשיפור השירות, להבאת לקוחות חדשים או לכיסוי חובות וכיבוי שריפות? לעתים אין ברירה אלא לקחת הלוואה עסקית כדי לכבות שריפות, אולם אם תהפכו זאת להרגל אתם ככל הנראה תקרסו כלכלית מהר מאוד.

האופציה השלישית היא הרסנית. מרבית בעלי העסקים נופלים בה ולכן נסגרים תוך כמה שנים עם ים של הלוואות שצריך להחזיר וחיים מלאים בתסכול, ביטחון ירוד וחיי משפחה פגועים כתוצר נלווה של המצב. אם אתם לא רוצים להגיע למצב הזה צרו קשר עם חברת טל גרופ והצוות המקצועי שלה יסייע לכם לפתח ולהגדיל את העסק וההכנסות שלכם, נסייע לכם לצמצם בהוצאות הלא יעילות, לגייס אשראי במידות התפורות לעסק שלכם ולהפוך את מצב העסק שלכם משלילי לחיובי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
הצעות משתלמות
הלוואה עד ₪1,000,000

הלוואת אקספרס חכמה

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
מחיקת רישום שלילי BDI

בנייה ודירוג אשראי

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
תוכנית עסקית ובניית תקציב

לשנת 2019

לפרטים נוספים

סגירת תפריט