הלוואה לעסקים קטנים

קבוצת "טל גרופ" עבודת בשיתוף פעולה עם כל הבנקים בישראל

עסק קטן יהיה עסק עם כמה עובדים בלבד שבדרך כלל מחזור ההכנסות החודשי שלו אינו עולה על 100 אלף שקלים בחודש. לכל קרן או גוף המספק הלוואה לעסקים קטנים יש הגדרה משתנה לגבי גובה ההכנסה או כמות העובדים שיש בעסק על מנת להגדיר אותו כעסק קטן/גדול. ברור וידוע הוא שלעסקים קטנים במיוחד, הכסף משחק תפקיד משמעותי הרבה יותר ותזרים המזומנים בעסק הוא חלק קריטי בקיום העסק ובוודאי בקידומו. נטילת הלוואה לעסק קטן היא דבר שכיח מאוד, ועם זאת אין להקל ראש בנטילת ההלוואה וממי לוקחים אותה.

גובה ההחזר החודשי ועוד דברים שכדאי לחשוב עליהם לפני נטילת הלוואה

לבעלי עסקים קטנים יש בדרך כלל דאגות רבות הקשורות בתפעולו השוטף של העסק, בבחירת העובדים של העסק (כיוון שאין מחלקת כוח אדם שדואגת לזה ויש מעט עובדים, הרי שבעל העסק מעורב בקבלת כל העובדים לעסק), וכמובן גם בהוצאות השוטפות של העסק. תזרים מזומנים הוא קריטי ולעתים קרובות עסקים קטנים נתקלים למצב שיש להם יותר הוצאות מהכנסות. במקרה כזה הם נוטים לקחת הלוואה לעסקים קטנים שהוצעה להם כביכול בתנאים אטרקטיביים לטענת הגוף המלווה ובכך מכניסים את עצמם לבוץ גדול יותר. איננו אומרים שנטילת הלוואה לעסק היא דבר שלילי – להיפך. מדובר בכלי מצוין שיכול להפוך את מאזני העסק שלכם דווקא מהפסד לרווח, על אף שאתם מוסיפים את החזר ההלוואה להוצאות החודשיות שלכם. הכול תלוי כמובן כיצד תשתמשו בכסף של ההלוואה ומהי המטרה שלה. אם המטרה שלה היא לכבות שריפות זה רק יעשה לכם נזק לקחת עוד הלוואה. אם ההלוואה תהיה לטובת סגירת הלוואות קטנות אחרות בעלות החזר חודשי גבוה וכך לצמצם משמעותית בגובה ההחזר החודשי ובהוצאות שלכם הרי שזוהי סיבה טובה.

מהיכן כדאי לקחת הלוואה לעסקים קטנים?

האופציה הטובה ביותר עבורכם לנטילת הלוואה לעסקים קטנים היא על ידי הלוואה בערבות המדינה. הריביות נמוכות בהרבה מכל האופציות האחרות, המדינה ערבה לרוב ההלוואה שלכם, ניתן לקבל גרייס של חצי שנה בתשלומי הקרן של ההלוואה וכדי לקבל הלוואה זו יש הצורך להכין תוכנית עסקית מסודרת, שתהווה תוכנית עבודה לקידום העסק. אם אתם זקוקים להלוואה לעסק שלכם פנו אלינו ונשמח לעזור לכם. אנו בקבוצת טל גרופ מתמחים בגיוס אשראי לעסקים בכל סדר גודל ונשמח לסייע לכם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
הצעות משתלמות
הלוואה עד ₪1,000,000

הלוואת אקספרס חכמה

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
מחיקת רישום שלילי BDI

בנייה ודירוג אשראי

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
תוכנית עסקית ובניית תקציב

לשנת 2019

לפרטים נוספים

סגירת תפריט