גיוס אשראי לשכירים

שכירים הזקוקים לאשראי מסיבות אישיות שונות, פונים אלינו כדי שנמצא עבורם את האופציה הכדאית ביותר לגיוס אשראי. אחת הסיבות העיקריות שהלקוחות פונים אלינו ולא ישירות לחברות שונות המעניקות הלוואות, היא העובדה שקיים חשש לגבי אופן ההתנהלות והגביה של כמה גופים חוץ בנקאיים ולכן הלקוחות מעוניינים שנמליץ על גופים אמינים שאיתם אנחנו עובדים באופן שוטף וכבר גייסנו באמצעותם הלוואות לשכירים רבים לשביעות רצונם של שני הצדדים.

הלוואות לשכירים באופציית הלוואת גישור

האפשרות הנוחה ביותר היא לקבל הלוואת גישור על סמך חסכונות הקיימים בחברות השקעות, ביטוח וכדומה. אם עדיין לא הגיע מועד הפירעון של החסכונות אפשר לקבל הלוואה על החלק היחסי של הסכום העומד לרשות הלקוחות ולשלם בשנים הבאות ריבית בלבד. במקביל הקרן ממשיכה לצבור ריביות כך שזו השיטה הכדאית ביותר לצאת מהסבך כספי. הכסף המובטח מוזרם תוך כמה ימים לחשבון הבנק.

הלוואות לשכירים  העובדים במקומות עבודה בעלי הסדרים עם חברות חוץ בנקאיות

חברות חוץ בנקאיות גדולות יצרו הסכמי שיתוף פעולה עם מקומות העבודה המעסיקים כמות גדולה של עובדים . על פי ההסכמים הללו העובדים זכאים לקבל הלוואה בהתאם למדרגות שעליו הוחלט וההחזר החודשי יורד באופן ישיר מדי חודש באמצעות תלוש השכר של העובד.

הלוואות לשכירים באמצעות הוראות קבע או חיובים בכרטיסי אשראי

החברות החוץ בנקאיות המקבלות דרישה להלוואה, בוחנות את מצבו הכספי של מבקש ההלוואה. אם הוא עובד במקום מסודר כשכיר, בעל ותק, מה מצב חשבון הבנק שלו, אם חוזרות לו המחאות או הוראות קבע עקב התנהלות כלכלית בעייתית. רוב החברות החוץ בנקאיות מאשרות את  סכום  דרישת ההלוואה או את רובו. ההסכם עם הלווה כולל רישום מדויק של גובה הריבית וסך העמלות בתנאים הכספיים הטובים שיותר שיכולים לקבל הלקוחות.

לאחר שהלקוחות מסכימים לתנאים המסחריים הם חותמים על ההסכם. סכום ההלוואה מוזרם די מהר לחשבון הבנק של החברה. לוח הסילוקין  של ההלוואה מפרט את משך התקופה בה ישולמו התשלומים,  גובהו של כל תשלום בתוספת הריבית שעליה הושגו הסכמות.

הלוואות לשכירים בהטבות מיוחדות

שיתוף הפעולה שלנו עם גורמים חוץ בנקאיים מקנה ללקוחות החברה תנאים מועדפים כמו לדוגמה ריביות ששיעורן נמוך מהריבית הנהוגה בדרך כלל בהלוואות מסוג זה. הטבה נוספת היא תקופת גרייס בתחילת הדרך. כדי להקל על הלווים, לא מתבצעים החזרים כספיים בחודשים הראשונים למעט תשלום ריבית. התשלומים המלאים מתחילים רק לאחר החודשים הללו וזאת כדי לאפשר ללקוחות להתאושש במעט מהבעיה הכלכלית.

הצעות משתלמות
הלוואה עד ₪1,000,000

הלוואת אקספרס חכמה

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
מחיקת רישום שלילי BDI

בנייה ודירוג אשראי

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
תוכנית עסקית ובניית תקציב

לשנת 2019

לפרטים נוספים

סגירת תפריט