גיוס אשראי לעסקים

גיוס אשראי או קבלת הלוואה לעסק הוא ברוב המקרים החמצן לו העסק זקוק כדי להמשיך ולפעול. בין שמדובר על עסק חדש הזקוק לממון כדי להתבסס ולבצע פריצת דרך לשוק, או אם מדובר על עסק ותיק הזקוק להון חוזר כדי להתרחב או להתייעל. העסקים הללו להלוואה ממקור מימון חיצוני כדי לקדם מהלכים עסקיים נחוצים

קבוצת "טל גרופ" עבודת בשיתוף פעולה עם כל הבנקים בישראל

"טל גרופ" מודעת לצורך של העסקים השונים בהון חיצוני ובמחלקת גיוס האשראי אנו מלווים עסקים מגוונים לצורך קבלת אשראי החל בסכומים הנעים בין 100.000 ₪ ועד ל – 10.000.000 ₪ מגורמים בנקאיים ומהקרנות השונות כמו קרן בערבות מדינה, קרן בנק הפועלים, קרן לאומי קארד וקרנות אחרות.

בין לקוחות המחלקה נמנות חברות מגוונות העוסקות בתחומים כלכליים שונים, חברות קמעונאיות, מסעדות ובתי קפה, חברות פרויקטאליות, יבואנים ויצואנים, חברות הייטק, יזמים העומדים לפני פתיחת עסק חדש ועוד.

גיוס אשראי לעסקים גדולים

הערך המוסף שמעניקים יועצי המחלקה לעסקים השונים הוא בניסיון העשיר שלהם מול המערכת המוסדית וההיכרות המעמיקה שלהם עם גורמים מהותיים ועם צורת ההתנהלות של גופי מימון ואשראי במשק. היועצים מלווים באופן צמוד את הלקוחות, מכינים עבורם תכנית עסקית הבוחנת את מצבם הכספי כעת ובשנים הבאות על פי אומדן ההכנסות בעקבות השינויים. על פי הדוחות הללו אפשר לקבל החלטות מהותיות על גובה ההלוואה הנדרשת ולגבי יכולת ההחזר כך שלא יוצר מצב שהעסק יעמיס על הוצאותיו סכום גדול נוסף בכל חודש עבור החזר ההלוואה ובסופו של דבר לא תהיה אפשרות כספית לעמוד בכך עקב סיבות שונות.

ייעוץ עסקי וגיוס אשראי – מימון לעסקים

היועץ מסייע בהכנת המסמכים עבור בקשת ההלוואה ומגיש אותם למקורות המימון בהתאם לפרופיל ההשקעה הנדרש ולהיתכנות קבלת ההלוואה המבוקשת. חשב מאוד להגיש את המסמכים בדיוק על פי הקריטריונים שרשומים בנהלים של כל אחת מהקרנות כדי לא לחסום אפשרויות מימון עתידיות.

התכנית העסקית ל גיוס אשראי שהוכנה על ידי היועצים העסקיים שלנו והכוללת נתונים רבים ומעניינים על הפעילות העסקית כעת ועל התכניות העסקיות לעתיד מוגשת לקרן. התכנית המקיפה כוללת את השימוש המתוכנן בהון שתגייס החברה, תחזיות עתידיות ודרכי פעולה עסקיות.

היועצים העסקיים יבחנו את ההצעות להלוואות שיתקבלו מהגורמים הפיננסיים השונים ויחליטו איזו מהן היא הכדאית ביותר עבור החברה.

החברה תצטרך להעביר לקרן בטוחות בסכום כספי על פי החלטתה, מתוך ההון העצמי של הבעלים או לחילופין חלק מסכום ההלוואה לא יועבר לעסק אלא יישאר בחשבון הבנק וישמש כבטוחה.

סגירת תפריט