גיוס אשראי בצפון

קבוצת "טל גרופ" עבודת בשיתוף פעולה עם כל הבנקים בישראל

כל עסק זקוק לדלק והדלק הזה הוא כמובן כסף. באמצעות כסף תוכלו להניע את העסק, לשמור עליו חי, לשלם לעובדים, לקנות ציוד ולפרסם את העסק כדי להביא לקוחות חדשים וטובים. ללא תזרים מזומנים תקין, יהיה לעסק שלכם קשה עד בלתי אפשרי לתפקד. אם אתם מתכננים להקים עסק חלומי משלכם בצפון או שכבר יש לכם עסק כזה כדאי שתתחילו לחשוב על גיוס אשראי בצפון מחברה מהימנה ומוכרת.

גיוס אשראי בצפון לעסק בשיטות המסורתיות

האפשרויות הראשונות שאתם ככל הנראה הולכים לבחון הן גיוס אשראי בצפון מבנקים וחברות אשראי. אם מדובר בעסק קטן המצריך כמה עשרות אלפי שקלים כדי לפתוח ולתפעל בשנה הראשונה, הרי שתוכלו לגייס אותם באמצעות הבנק או חברת אשראי. במידה ואתם לא מצליחים לגייס את האשראי בעצמכם תוכלו להיעזר בחברה המשתפת פעולה עם הבנקים וחברות האשראי ולה סיכוי גבוה יותר להשיג לכם את ההלוואה ועם תנאים יותר נוחים מאשר תקבלו אותה באופן ישיר מהבנק.

גיוס אשראי באמצעות ערבות מדינה

האופציה הכי טובה שתוכלו לגייס באמצעותה כסף לעסק שלכם היא באמצעות ערבות מדינה. מדינת ישראל רוצה לעודד פתיחה וקיום של עסקים קטנים כיוון שאלה מהווים חלק גדול מאחוז ההעסקה בישראל. מרבית מקומות העבודה בארץ הם בנתח של העסקים הקטנים ולכן אם אלה ייעלמו תהיה אינפלציה גדולה שתגרום לבלגן גדול ומחסור במקומות עבודה ליותר מחצי מדינה. על מנת לסייע לאותם עסקים קטנים המדינה ערבה להלוואות עבור אותם עסקים, המגיעים מקרנות מיוחדות המשתפות פעולה עם המדינה בעניין זה. הלוואות אלה יהיו לרוב בריבית נמוכה יותר מכל מקום אחר שתוכלו להשיג בו הלוואה לעסק שלכם, עם החזר הלוואה נוח לטווח ארוך וכסף נזיל שתוכלו לעשות בו שימוש באופן מידי.

כיצד קבוצת "טל גרופ" תוכל לסייע לכם?

קבוצת טל גרופ מתמחה במתן ייעוץ עסקי וגיוס אשראי לבתי עסק באזור הצפון. גיוס אשראי בצפון עבורה הוא עניין שבשגרה והחברה משתפת פעולה עם בנקים, חברות אשראי ומסייעת גם בקבלת הלוואות לעסקים בערבות המדינה. החברה תלווה אתכם החל מאפיון העסק ובחינת סכומי ההלוואה הנדרשים, כולל תנאי ההחזר העדיפים למידות העסק שלכם וכך תנווט את הבקשה למקומות המתאימים שיכולים לספק הלוואה מסוג זה. כמו כן החברה מחזיקה ביועצים עסקיים מהטובים בישראל שיוכלו לסייע בקבלת החלטות מקצועיות ופיננסיות טובות לעסק שלכם בכל שלב שהוא.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
הצעות משתלמות
הלוואה עד ₪1,000,000

הלוואת אקספרס חכמה

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
מחיקת רישום שלילי BDI

בנייה ודירוג אשראי

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
תוכנית עסקית ובניית תקציב

לשנת 2019

לפרטים נוספים

סגירת תפריט
נגישות