גיוס אשראי בחיפה

קבוצת "טל גרופ" עבודת בשיתוף פעולה עם כל הבנקים בישראל

אזור הצפון בכלל ואזור חיפה בפרט מלאים בבתי עסק מכל הסוגים והגדלים. התחרות ההולכת ועולה בין העסקים דורשת מהם לא רק יצירתיות או השקעה מרובה בעסק בניסיון להתבלט על פני עסקים אחרים. ההשקעה מתבטאת לרוב בפרסום מוגבר בעלויות גבוהות, בניסיון להציע מוצרים טובים יותר ולשלם יותר לעובדים מקצועיים יותר על מנת לתת ללקוחות שירות טוב יותר. כל אלה גורמים לכך שבעלי עסקים לא מחושבים או כאלה שקיבלו החלטות פיננסיות לא שקולות זקוקים לאשראי נוסף ובאופן מידי. גיוס אשראי בחיפה יכולה להיות משימה לא פשוטה אלא אם אתם נצמדים לחברה מקצועית שתסייע לכם.

גיוס אשראי בחיפה לעסקים קטנים – הדרכים האפשריות העומדות בפניכם

אם אתם מעוניינים לגייס אשראי, עומדות בפניכם 3 אפשרויות עיקריות:

  • הלוואה בערבות המדינה – הדרך הטובה ביותר לגייס אשראי לעסק שלכם היא באמצעות הלוואה בערבות המדינה. המדינה משתפת פעולה עם גופים שונים שיספקו לכם הלוואה מתאימה בריבית נמוכה ופריסת תשלומים נוחה וכזו שתוכלו לעמוד בה. עדיין תזדקקו להון אישי מסוים אולם הון אישי זה תהיה הערבות הנמוכה ביותר שתתבקשו להציג מבין אפשרויות ההלוואה השונות.
  • הלוואה מהבנק – הלוואה מהבנק היא המסורתית והמוכרת ביותר לכל אחד, ההלוואה תהיה ככל הנראה בריבית הגבוהה ביותר שתוכלו לקבל מבין סוגי ההלוואות השונות, אולם רבים מעדיפים לקבל הלוואה מהבנק כיוון שהיא לרוב המהירה ביותר. הבנק כבר מכיר אתכם, הבקשה יכולה להיות מאושרת עד ליום למחרת (ולעתים באותו היום) וככל שההלוואה קטנה יותר יש סיכוי יותר גבוה שתקבלו אותה. ברוב המקרים הפריסה יכולה להיות אפילו ל-6-7 שנים קדימה ולא "רק" ל-5 שנים.
  • הלוואות חוץ בנקאית – במידה והבנק לא מאשר לכם הלוואה או אם אתם מחפשים הלוואה בריבית נמוכה יותר תוכלו לפנות לאופציות חוץ בנקאיות כמו חברות אשראי וקרנות שונות המסייעות לעסקים בישראל.

כיצד חברת טל גרופ תסייע לכם?

חברת טל גרופ מתמחה בשירותי גיוס אשראי בחיפה ובאזור הצפון בכלל. החברה מספקת שירותיה לעסקים בכל סדר גודל ויכולה לסייע לכם ליהנות מאשראי בתנאים נוחים ומתאימים למידות העסק שלכם. כמו כן, החברה לא תוביל אתכם לקחת הלוואה גדולה מדי שההחזר החודשי שלה יסכן אתכם כיוון שבמהותה החברה מספקת גם ייעוץ וליווי עסקי, ועל כן תאסוף ביחד אתכם את הנתונים של העסק לידי תכנית מסודרת לצורך השימוש בכסף. כך תוכלו לדעת את הסכום המדויק יותר של ההלוואה וההחזר החודשי שתוכלו לעמוד בו. לפרטים נוספים צרו קשר באתר ונציג ישמח לתת לכם שירות.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
הצעות משתלמות
הלוואה עד ₪1,000,000

הלוואת אקספרס חכמה

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
מחיקת רישום שלילי BDI

בנייה ודירוג אשראי

לפרטים נוספים

הצעות משתלמות
תוכנית עסקית ובניית תקציב

לשנת 2019

לפרטים נוספים

סגירת תפריט