000

ייעוץ אסטרטגי וניהול משברים

משבר בארגון הינו אירוע חריג הגורם לסטייה משמעותית מהפעילות התקינה של הארגון ועלול לפגוע בלקוחות, בעובדים, בסביבה, ברכוש, במכירות ובתדמית הארגון.

משבר בארגון יכול לנבוע ממספר רב של גורמים- התעלמות מקיום תהליכים לא תקינים בארגון,

העדר תהליך בקרות ופיקוח, התנהלות כושלת מול לקוחות/ספקים/עובדים, כשל בהבנת המציאות הסביבתית, התעלמות מתדמית הארגון בעיניי הלקוחות, כשל ביצועי, עובדים לא מקצועיים, שינוי במבנה הארגוני, תוצאות פיננסיות מתחת למצופה.

בעת משבר, העסק זקוק לדרך קצרה ותכליתית להחזרת שליטה והבטחת המשכיות עסקית, כאשר האיום המשמעותי הוא המחסור בזמן. בעת ניהול המשבר אנו עובדים במסגרת זמן קצובה תוך ניהול זמן קפדני ומתואם בין כל בעלי העניין, קבלת החלטות בזמן אמת במקביל לתכנון צעדים קדימה.

"טל גרופ" מבצעת תהליך ייחודי שמציף באופן עמוק את הבעיה ומציג את התמונה השלמה באמצעות תהליך שיטתי המאבחן את הגורמים והמוקדים למשבר.

התהליך כולל ייעוץ אסטרטגי לטווח מיידי ולטווח הארוך.

ייעוץ אסטרטגי מוגדר כתוכנית פעולה להשגת המטרות, היעדים והחזון של החברה, העסק או הארגון תוך שימת דגש על פיתוח יתרונות יחסיים על פני המתחרים בשוק.

הייעוץ האסטרטגי שאנו מציעים ב"טל גרופ" כולל בתוכו תחומים עסקיים רבים ביניהם: פיתוח אסטרטגיה עסקית להתפתחות ולהתרחבות בשוק המקומי או הגלובלי, ניהול שינויים ארגוניים בקנה מידה גדול כגון רכישות, מיזוגים וצמצומים, יישום שינויים תפעוליים משמעותיים,  בדיקות כדאיות של כניסה לשווקים חדשים, התנהלות פיננסית ועוד.

לפגישת ייעוץ חינם עם כלכלן חייגו או השאירו פרטים ונשמח לחזור בהקדם

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
000

קבוצת "טל גרופ" הוקמה בשנת 2011 ונחשבת פורצת דרך בתחום הייעוץ הכלכלי, העסקי, גיוס אשראי והליווי הפיננסי בישראל. הקבוצה מעניקה ללקוחותיה תחת קורת גג אחת את כל הנדרש בתחום הפיננסי בעזרת צוות מומחים בעל ידע נרחב משיגה הקבוצה ללקוחותיה תוצאות מקסימאליות וחוסכת להם זמן,טרחה וכסף.

צרו קשר


בעלי המלאכה 12, ק.ביאליק
מיקוד 45782
073-787-73-77

מפת הגעה