000

גיוס אשראי לעסקים

הלוואה לעסק היא, במקרים רבים, ערוץ החמצן החיוני של העסק. בין אם מדובר בעסק חדש הזקוק להלוואה שתאפשר לו לפרוץ אל השוק, ובין אם מדובר בעסק קיים אשר מעוניין לפתח יוזמה חדשנית, לייעל את המערך העסקי או להרחיב את גבולותיו.
הלוואות לעסקים הם הפתרון האולטימטיבי המאפשר להגשים יעדים עסקיים.

 

במחלקת גיוס האשראי של "טל גרופ" אנו מגייסים אשראי לעסקים החל מסכומים של 100,000₪ בלבד ועד ל-10,000,000 ₪.

בין לקוחות מחלקת גיוס האשראי שלנו נמנים חברות מכל קצוות הקשת העסקית בישראל- חברות קמעונאיות, מסעדות ובתי קפה, חברות פרויקטאליות, יבואנים ויצואנים, חברות הייטק, יזמים העומדים לפני פתיחת עסק ועוד. 

 

מה חשוב לבדוק לפני גיוס אשראי לעסק?

טרם בחירת הלוואה לעסק, חשוב מאוד לבחון את רמת יכולת ההחזר שלכם, זאת על מנת שלא תקבלו סכום מעבר ליכולת זו, שעתיד להוביל לקריסה כלכלית בהמשך הדרך.

כמו כן, יש לבדוק את מגוון ההלוואות העסקיות המוצעות על ידי הבנקים והקרנות השונות. ישנן קרנות שיתאימו יותר לפרופיל של בית עסק מסויים וכאלו שפחות ולכן חשוב מאוד להגיש בקשה לקרן ולבנק המתאימים על מנת לייעל את התהליך ולמנוע מקרים בהם סירוב לבקשת הלוואה יחסום את האופציה למתן אשראי עתידי מכלל הקרנות השונות.

שוק האשראי בישראל הינו דינאמי ומשתנה לעיתים תכופות, הבנקים והגופים המלווים בישראל לא נלהבים לאשר בקשות למתן אשראי מסחרי גם אם העסק הינו מוכח ורווחי והם מקשים על בעלי העסקים בעיניין הזה בשנים האחרונות.
הגופים השונים דורשים מבעל העסק להגיש להם תוכנית עסקית מקיפה וממצה של מאפייני העסק, תחזיות עתידיות ודרכי הפעולה שלו.

אנו ב-"טל גרופ" מציעים לכם ליווי מקצועי ואישי לאורך כל הדרך, מומחי החברה מיומנים בהתנהלות מול מקורות המימון השונים מזה שנים רבות ויתאימו עבורכם את ההלוואה המושלמת לאחר בחינת האופציות הקיימות ולאחר בחינת כלל האופציות הקיימות במשק ומותאמות ליכולת ההחזר של העסק תוך מתן ליווי צמוד על יד שדרת הכלכלנים הבכירים שלנו.

אנחנו ב"טל גרופ" עובדים עם מגוון קרנות לגיוס אשראי:

 קרן בערבות מדינה, קרן פועלים, קרן לאומי קארד, קרן הסוכנות היהודית, קרן קורת, קרן נתן.

לפגישת ייעוץ חינם עם כלכלן חייגו או השאירו פרטים ונשמח לחזור בהקדם

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
000

קבוצת "טל גרופ" הוקמה בשנת 2011 ונחשבת פורצת דרך בתחום הייעוץ הכלכלי, העסקי, גיוס אשראי והליווי הפיננסי בישראל. הקבוצה מעניקה ללקוחותיה תחת קורת גג אחת את כל הנדרש בתחום הפיננסי בעזרת צוות מומחים בעל ידע נרחב משיגה הקבוצה ללקוחותיה תוצאות מקסימאליות וחוסכת להם זמן,טרחה וכסף.

צרו קשר


בעלי המלאכה 12, ק.ביאליק
מיקוד 45782
073-787-73-77

מפת הגעה