000

גיוס אשראי בנקאי

עסקים, בין אם הם גדולים, ובין אם הם בינוניים או קטנים, עשויים להיתקל לעיתים קרובות במצב בו הם זקוקים למזומנים בדחיפות, אך אינם מצליחים להשיג מקור מימון.
עסק שתזרים המזומנים שלו תקוע הוא עסק שאיננו מסוגל לשלם משכורות לעובדיו, להשקיע, לייבא מוצרים, להרחיב את גבולות העסק או ליזום.
במצב שכזה, העסק עשוי להגיע לקריסה לאחר זמן לא ארוך.
מה עושים? הלוואות לעסקים

הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים

אם אתם בעלי עסק שמחזור העסקים השנתי שלו איננו עולה על מיליון שקלים חדשים, תוכלו לבחון את האופציה האטרקטיבית של הלוואות עסקיות הניתנות על ידי קרנות בערבות המדינה, כמו קרן תבור.
הקרנות בערבות ממשלתית פועלות לתמיכה ולעידוד של עסקים קטנים ובינוניים, מתוך הכרה בחשיבתם הרבה לניהול כלכלה בריאה בישראל.
הלוואה לעסקים קטניםובינוניים המסופקת על ידי הקרנות בערבות ממשלתית הינה אידיאלית, וכוללת פרישת תשלומים נוחה וריביות נמוכות, אשר מותאמות ליכולת ההחזר של העסק ומאפשרות לעסקים הקטנים והבינוניים להתבסס ולמנף את עצמם. הערבות הממשלתית הקיימת בהלוואות מסוג זה מקטינה באופן משמעותי את רמת הביטחונות שיהיה על הלקוח לספק (בדרך כלל, פחות מ 30% משווי ההלוואה), כאשר המדינה נושאת בחלק הארי של הערבות להלוואה.
חשוב לדעת, כי ליווי של חברה מקצועית מעלה באופן משמעותי את הסיכויים לקבל הלוואה מקרן בערבות המדינה

.

מה חשוב לבדוק לפני בחירת הלוואה לעסק?

טרם בחירתהלוואה לעסקחשוב ביותר לבדוק את רמת יכולת ההחזר שלכם, וזאת על מנת שלא תקבלו סכום שהינו מעבר ליכולת ההחזר שלכם, מה שעתיד להוביל לקריסה כלכלית בהמשך הדרך.
כמו כן, יש לבדוק את מגוון ההלוואות העסקיות המוצעות על ידי הבנקים השונים, לבחירת האופציה המשתלמת מביניהן.
אם בחרתם לקחת הלוואה עסקית ממקור חוץ בנקאי, הקפידו לבדוק שהמקור המדובר אמין וכפוף לתקנות בנק ישראל. במידה ולא תבדקו זאת – אתם עלולים למצוא את עצמכם מתמודדים מול אנשי השוק האפור

ליווי מקצועי – הדרך הבטוחה להלוואה!

מחפשים הלוואות לעסקים שיענו על צרכיכם העסקיים באופן אופטימלי?
"טל גרופ" מציעה לכם ליווי מקצועי ואישי לכל אורך הדרך!!
מומחי החברה מיומנים בהתנהלות מול מקורות המימון השונים מזה שנים רבות, ויתאימו עבורכם את ההלוואה המושלמת בתנאים האטרקטיביים ביותר

לפגישת ייעוץ חינם עם כלכלן חייגו או השאירו פרטים ונשמח לחזור בהקדם

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
000

קבוצת "טל גרופ" הוקמה בשנת 2011 ונחשבת פורצת דרך בתחום הייעוץ הכלכלי, העסקי, גיוס אשראי והליווי הפיננסי בישראל. הקבוצה מעניקה ללקוחותיה תחת קורת גג אחת את כל הנדרש בתחום הפיננסי בעזרת צוות מומחים בעל ידע נרחב משיגה הקבוצה ללקוחותיה תוצאות מקסימאליות וחוסכת להם זמן,טרחה וכסף.

צרו קשר


בעלי המלאכה 12, ק.ביאליק
מיקוד 45782
073-787-73-77

מפת הגעה