000

פנסיה וביטוח

 1. ההחלטות שאנחנו מקבלים בנוגע לחיסכון הפנסיוני והביטוחי שלנו הן מההחלטות הכלכליות המשמעותיות שנקבל במהלך חיינו וחשוב לכל אדם לעבור תהליך של ייעוץ לפחות פעם אחת בחייו. 

  בכל קבוצת גיל קיימים יתרונות אחרים לביצוע תהליך הייעוץ הפנסיוני והביטוחי:

   

  בגילאי 25-35 יכול תהליך קצר של ייעוץ פנסיוני לסייע בבחירת מוצרי החיסכון והביטוח הנכונים עבורו ולתת לו קווים מנחים להתנהלותו בנושאי הפנסיה והביטוח בשנים הבאות.

   

  בגילאי 35-55 עוזרים תהליכי הייעוץ לאתר טעויות שניתן עוד לתקן באופן החיסכון לפנסיה ולסייע בהתאמת תיק הביטוחים למצבי החיים המשתנים של הלקוח ובהוזלתו.

   

  בגילאי 55-67 יתמקד תהליך הייעוץ הפנסיוני בהכנת כלל נכסיו וחסכונותיו של הלקוח לקראת הפרישה, על מנת למקסם את הטבות המס ולעזור בביצוע שיפורים אחרונים בתיק הפנסיה במטרה להגיע לקצבה המתאימה לציפויותיו.

  תהליך הייעוץ כולל 4 שלבים מרכזיים:

  1. הפקת כלל נתוני מוצרי הפנסיה/הביטוחים הנוכחיים של הלקוח- זאת על מנת לקבל תמונת מצב ראשונה על מצבו של הלקוח, המוצרים השונים שברשותו, העלויות שלהם וקצב החיסכון הפנסיוני

   

  1. מיפוי יעדים וציפיות- במסגרת המיפוי ננסה להבין מהם הציפיות והיעדים של הלקוח לגבי הפנסיה שלו, העדפותיו בנושא כיסויי ביטוח השונים

   

  1. השבחת תיק הפנסיה והביטוחים של הלקוח- בשלב זה נציג מספר סימולציות בהתאם לנתוני הלקוח אשר בסיומן יוצגו בפניו מספר חלופות לניהול תיק הפנסיה והביטוחים שלו, תוך הצגת פוטנציאל החיסכון והמשמעויות של כל חלופה. השוני בין כל החלופות השונות יתבסס בדרך כלל על אופן חלוקות ההפקדות בין המוצרים השונים, מסלולי השקעה מומלצים ודמי הניהול.

   

  1. איתור בעיות נוספות ומסמך סיכום- שלב זה יכלול בדיקה של מגוון פרמטרים נוספים העלולים לפגוע בחיסכון או בכיסוי הביטוחי של הלקוח ובהם: אי התאמה בין ההפקדות לשכר, הפקדות שאינן תואמות הטבות מס ועוד. בסיום יופק עבור הלקוח מסמך הכולל את החלופות והנושאים שעלו במהלך הייעוץ ואת ממצאי התהליך.

   

  הצוות שלנו

   

  דנה בן עמי

   

  מישל טל- יועץ עסקי בכיר. בעל ניסיון של כ-17 שנים בליווי וייעוץ עסקי ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, גיוסי אשראי לעסקים וניהול פיננסי מקיף של חברות ובתי עסק במגזר הפרטי והציבורי

   

  גיורא אנטמן

   

  עינב צדיקפור

   

  בן אסבן

   

  מוסא ג'ריס

   

  ארנון בורשטיין-מנהל מחלקת בנקאות. במסגרת תפקידו ניתוח דו"חות, עיבוד נתונים, בניית תוכניות עסקיות לצורך גיוס אשראי, בדיקת היתכנות כלכלית לעסקים וליווי לקוחות עסקיים בתהליך גיוס האשראי.

לפגישת ייעוץ חינם עם כלכלן חייגו או השאירו פרטים ונשמח לחזור בהקדם

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
000

קבוצת "טל גרופ" הוקמה בשנת 2011 ונחשבת פורצת דרך בתחום הייעוץ הכלכלי, העסקי, גיוס אשראי והליווי הפיננסי בישראל. הקבוצה מעניקה ללקוחותיה תחת קורת גג אחת את כל הנדרש בתחום הפיננסי בעזרת צוות מומחים בעל ידע נרחב משיגה הקבוצה ללקוחותיה תוצאות מקסימאליות וחוסכת להם זמן,טרחה וכסף.

צרו קשר


בעלי המלאכה 12, ק.ביאליק
מיקוד 45782
073-787-73-77

מפת הגעה